وکیل اداره کار در رشت

وکیل اداره کار در رشت

اگر کارگر هستید و به دنبال شکایت از کارفرما می باشید و به دنبال وکیلی متخصص در زمینه اداره کار و موضوعات مربوط به قانون کار هستید حتما می توانید از مشاوره مساعدت و کمک گروه دادمهرگستر و مشاوران و وکلای متخصص اداره کار این مجموعه استفاده کنید.

گروه دادمهرگستر با داشتن وکیل متخصص در امر اداره کار شما را نسبت به موضوعات مربوطه راهنمایی کرده و در صورت لزوم وکالت شما را نسبت به پرونده های مربوط به اداره کار پذیرفته و کار را برای شما انجام داده.

هر شخصی به عنوان کارگر دارای حقوق می باشد که این حقوق عبارتند از:

  • عیدی
  • پاداش
  • سنوات
  • حق اولاد
  • حق مسکن
  • حق بیمه

 

وکیل اداره کار در رشت

وکیل اداره کار در رشت

 

نحوه دفاع وکیل اداره کار در بیمه

اگر کارگر این حقوق را دریافت نکند میتواند از کارفرمای خود شکایت کند که اینکار در مراجع صالح اداره کار عبارتند از

هیئت تشخیص و هیئت حل اختلاف بررسی می گردد آراء صادره این دو هیئت قابلیت شکایت در دیوان عدالت اداری را دارند

وکلای اداره کار مجموعه گروه دادمهرگستر   با داشتن سابقه طولانی و درخشان در زمینه مشاوره و وکالت به تمامی سوالات حقوقی شما در این زمینه پاسخ داده و شما را راهنمایی می نمایند همچنین در صورتی که می خواهید محاسبه کنید که میزان حقوق به شما تعلق می گیرد می توانید با وکلای حرفه ای اداره کار ما در موسسه حقوق دادمهر گستر تماس بگیرید و سوالات خود را از ایشان بپرسید.

وکیل اداره کار در رشت

اگر شما کارفرما هستید و شخصی به عنوان کارگر از شما شکایت کرده باشد باید در مقابل شکایت مطروحه از خود دفاع نمایید این دفعه شامل این میشود که شخص کارفرما بتواند

اولاً در نسبت مورد نوع دائمی بودن یا پاره وقت بودن شخص کارگر دفاع را انجام دهد دوم آن نسبت به مدت زمان حضور و سوم ما به حداقل حقوق دفاعیات خود را مطرح نماید موارد بسیار تاثیر گذار خواهند بود در رویه کار بنابراین اگر شخص کارفرما نسبت به این موارد دفاع نماید با محکومیت طولانی و بسیار زیادی مواجه خواهد شد

بنابراین مدت زمان کار شخص کارگر  مناسب می باشد در مدت زمان بیمه و هم موثر میباشد در حداقل حقوق و مزایا به عنوان مثال اگر شخصی به عنوان کارگر از کارفرما شکایت کند مدت زمان کاری که احراز میکند هیئت تشخیص برابر با همان کارفرما موظف می باشد کارگر را بیمه نماید در غیر این صورت علاوه بر پرداخت حق بیمه باید جریمه بیمه را نیز مطرح نماید.

 

وکیل اداره کاره در رشت

وکیل اداره کاره در رشت

 

انجام فعالیت درزمینه اداره کار نیازمند تجربه و تبحرخاص میباشد. اصولا وکلایی که در زمینه اداره کارفعالیت دارند درزمینه کارگر وکارفرما اطلاعات خوبی داشته و تجربیات متفاوتی دراین زمینه دارند. شمامی توانید برای مشاوره و حل اختلاف بین کارگرو کارفرما بامشاوران ما در رشت در تماس باشید.

 

 

 

diba.s
در تاریخ 22 فوریه 2021
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.